Hoogtepunten in moeilijke tijden

Inmiddels zit ik al bijna zes maanden thuis met een burn-out. Lastige, vermoeiende maanden, maar ook maanden waarin ik meer over mezelf heb geleerd en ik me (heel) langzaamaan beter voel. Ik had (heb) echt héél hard rust nodig. Zoals bijna alles: het gaat met ups en downs. Meer downs dan ups, al wordt het steeds een beetje meer gebalanceerd, en dat is heel fijn om te merken. Ik heb nog een lange weg te gaan, wat moeilijk is om te accepteren, maar gelukkig kan ik ook af en toe nog genieten van dingen in het leven. Hierbij wat van mijn hoogtepunten van de afgelopen tijd!

 

gepost op 23/07/2024 in Dagelijks leven

«
»


2 reacties op “Hoogtepunten in moeilijke tijden”

  1. Indira Gerards schreef:

    Sterkte Alyssa, vervelend te horen van je burn-out. Kleine stapjes 💛
    (Die LP speler wauw!)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *



Hi there!
Ik ben Alyssa; hobbyfotograaf, blogger, eindredacteur pur sang, (vegan) food lover en altijd naar muziek aan het luisteren. Welkom op mijn blog, een verzameling van alles waar ik van hou.

Contact
E-mail me via contact@alyssaa.nl, of check mijn Instagram @alyssavn.

Follow
Disclaimer
All images and content on this website are created by me, unless otherwise stated. Using without my permission is not allowed.

Privacy Policy
© Alyssaa.nl 2006-2026 / NAAR BOVEN ▴